استعلام شرکت های خارجی

استعلام شرکت های خارجی

شرکت ولیدیفای در زمینه اعتبارسنجی شرکتها در کشورهای مختلف فعالیت دارد و دادههای ارزشمند بسیاری را در اختیار تجار قرار میدهد، تا بتوانند در شرایط اقتصادی مختلف امن ترین حالت تجارت را تجربه کنند.
چرا باید به ولیدیفای در حوزه استعلام شرکت ها اعتماد کنید؟

استعلام شرکت ها

سامانه ولیدیفای در سال 1401 راه‌اندازی گردید و فعالیت خود را آغاز نمود. مخاطبین ولیدیفای تجار، بازرگانان و همچنین تولیدکنندگان ایرانی هستند که نیازمند ارتباط حرفه‌ای با سایر شرکت‌های خارجی می‌باشند. خدمات ما، حاصل ارتباط با مراکز دولتی، رسمی و همچنین تلاش و بررسی کارشناسان ما در کشور‌های مختلف است که این مهم می‌تواند روی کاهش ریسک‌های موجود در تجارت خارجی بسیار تاثیرگذار باشد. ولیدیفای تنها پایگاه استعلام اطلاعات و اعتبارسنجی شرکت‌های خارجی در ایران است که پوشش روزافزون کشور‌های مختلف را در ذیل خدمات خود داراست.

کاهش هزینه های استعلام شرکت ها

با نگاهی بر روند توسعه تعاملات تجاری در سطح بین‌الملل و بُعد مسیر بین شرکت‌های مستقر در پنج قاره، و هزینه‌های بسیار زیاد تعاملات حضوری در ابتدای تجارت، عموما شرکت‌ها، سازمان‌ها، تجار، و بازرگانان بمنظور شناخت بهتر طرف تجاری خود، با مراجعه به وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و کاتالوگ‌های دیجیتال، سعی در برآورد سوابق، توانمندی، خدمات و اعتبارسنجی آن مجموعه می‌کنند، اما با توجه بر آمار تعدد دعوی و کلاهبرداری‌های تجاری متوجه خواهید شد که اعتبارسنجی یک مجموعه خصوصا در سطح بین‌المللی، دارای ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های مختص و ملزم به خود است و برای رسیدن به این هدف و داشتن یک تجارت امن به ولیدیفای احساس نیاز دارید. ما در نقطه شروع تجارت شما ایستاده‌ایم

همراه مطمئن شما در صادرات و واردات

تمامی اشخاص حقیقی، حقوقی، موسسات و سازمان‌ها که به منظور انجام امور تجاری ویا بازرگانی خود در حوزه صادرات و یا واردات از قبیل تأمین مواد اولیه کارخانجات، ماشین‌آلات و قطعات وابسته، صنایع غذایی، حمل‌ونقل، تجهیزات مخابراتی و ارتباطی مثل تلفن همراه، تبلت، رایانه، لپتاپ، تجهیزات وابسته و کلیه کالاهای حوزه کسب‌وکار، نیازمند مذاکره، همکاری، شراکت تجاری، فروش و یا خرید هستند، اولین، مؤثرترین و بطورکلی مهم‌ترین موضوع بعد از یافتن طرف خارجی مناسب، اعتبارسنجی آن است، بنابراین ما اینجا هستیم تا شما مهم‌ترین مرحله تجارت را امن و موفق بگذرانید.
با شما هستیم
با هدف توسعه و تسهیل تجارت، ارائه‌ی خدمات آنلاین تخصصی در حوزه استعلام و اعتبارسنجی شرکت‌ها و اشخاص غیرایرانی، سامانه ولیدیفای در سال 1401 راه‌اندازی گردید و فعالیت خود را آغاز نمود. مخاطبین ولیدیفای تجار، بازرگانان و همچنین تولیدکنندگان ایرانی هستند که نیازمند ارتباط حرفه‌ای با سایر شرکت‌های خارجی می‌باشند. خدمات ما، حاصل ارتباط با مراکز دولتی، رسمی و همچنین تلاش و بررسی کارشناسان ما در کشور‌های مختلف است که این مهم می‌تواند روی کاهش ریسک‌های موجود در تجارت خارجی بسیار تاثیرگذار باشد. ولیدیفای تنها پایگاه استعلام اطلاعات و اعتبارسنجی شرکت‌های خارجی در ایران است که پوشش روزافزون کشور‌های مختلف را در ذیل خدمات خود داراست. به ولیدیفای خوش‌آمدید
سوالات متداول کاربران
ولیدیفای با بهره گیری از شبکه های استعلامی متعدد و منابع مختلف داده های عظیم ثبتی و نیروهای متخصص، تلاش می کند تا چالش احراز اعتبار شرکت های هدف تجاری را برای تجار از میان بردارد. اطلاعاتی از قبیل تاریخچه اطلاعات ثبتی سوابق قضایی، اطلاعات مجوزها، اطلاعات مدیریتی، روابط مشکوک، اطلاعات ذینفعان، اطلاعات مرتبطین، تحلیل مالی و تفسیر وضعیت اعتباری از شرکت هدف توسط ولیدیفای در اختیار شرکتهای تولیدی و تجاری قرار می گیرد تا این شرکت ها بتوانند دادههایی کاملا شفاف را از شریک تجاری جدید خود به دست بیاورند. ولیدیفای، اطلاعات شرکت های بیش از ۱۴ کشور را پوشش می دهد و فرایند سنجش اعتبار شرکت های هدف را در کمترین زمان در اختیار متقاضیان قرار می دهد، علاوه بر این تحلیل و تفسیر وضعیت اعتباری را به صورت خلاصه ارائه می دهد تا شرکت ها در کمترین زمان بتوانند اعتبار شرکت هدف را محک بزنند.
اعتبارسنجی و یا شناخت شرکت مقابل توسط تجار یکی از چالش هایی است که فعالان اقتصادی همیشه با آن دست و پنجه نرم کرده اند. این چالش در بسیاری از موارد موجب شده است که تجار با شرکای غیرقابل اعتماد و نامعتبر تجارت کنند و این مساله ضررهای بسیاری را برای برخی فعالان اقتصادی ایجاد کرده است . ولیدیفای با بهره گیری از شبکه های استعلامی متعدد و منابع مختلف داده های عظیم ثبتی و نیروهای متخصص، تلاش می کند تا چالش احراز اعتبار و اعتبارسنجی شرکت های هدف تجاری را برای تجار با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن از میان بردارد.
تجارت بین المللی نیز مانند هر فعالیت اقتصادی دیگری از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است که یکی از آنها شناخت دقیق شریک تجاری است. شرکت های مختلف در سراسر جهان به دلیل محدودیت های موجود در دسترسی به داده های مختلف، می توانند رزومه ها و پورتفولیو های غیرواقعی از خود تهیه کنند و در اختیار شرکت های موجود در کشورهای دیگر قرار دهند. بر این اساس هیچ گاه نمی توان با تکیه بر اطلاعات ارائه شده توسط خود شرکت به اعتبار حقیقی آن شرکت پی برد و آن را به عنوان شریکی تجاری در نظر گرفت. در نتیجه شناخت دقیق شرکت هدف پیش از آن که به یک شریک تجاری تبدیل شود، امری لازم است و تمام تولیدکنندگان و تجار باید آن را یکی از ملزومات اصلی تجارت در نظر بگیرند.
آمارهای موجود در کشور ما نشان می‌دهد که شرکت‌های مالیات دهنده تقریبا تنها نیمی از تعداد شرکت‌های ثبتی را پوشش می دهند و نیمه دیگر یا کاغذی هستند و یا هیچ وقت به فعالیت نپرداخته اند. این میزان در کشورهای پیشرفته و با اقتصاد شفاف، تا رقمی حدود ۲۰ درصد نیز کاهش پیدا می‌کند. به این معنی که ۸۰ درصد از شرکت‌های ثبتی مالیات دهنده و فعال هستند و تنها ۲۰ درصد از شرکت‌های ثبتی ممکن است کاغذی و یا غیر فعال باشند. این داده ها حاکی از آن است که احتمال برخورد با شرکت‌های غیر معتبر در مبادلات مختلف تجاری امری اجتناب ناپذیر است. حال اگر بدون احتساب شرکت‌هایی که امور ثبتی خود را نیز انجام نداده اند، ۲۰ درصد از شرکت‌های ثبتی را غیرفعال در نظر بگیریم، منطقی خواهد بود که بگوییم ریسک تجارت بدون شناخت با یک شرکت حدود ۲۰ درصد است. به عبارت دیگر ۲۰ درصد احتمال دارد که تجار و تولیدکنندگان با یک شرکت نامعتبر مواجه شوند که این رقم می‌تواند ریسک بالایی را برای تجارت به وجود آورد. اکنون اگر این ریسک را به میزان تجارت خارجی کشور ایران ربط دهیم، با احتساب تجارت خارجی در حدود ۱۰۰ میلیارد دلار، چیزی حدود ۲۰ میلیارد دلار در معرض ریسک قرار خواهد گرفت.
ولیدیفای اطلاعات شرکت‌های بیش از ۱۴ کشور را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد و تلاش می کند که با جلوگیری از بروز ریسک‌های تجاری حاکی از عدم شناخت مانع متضرر شدن اقتصاد ایران و از بین رفتن سرمایه های کشور شود.